REINZ Uszczelka, obudowa kolektora dolotowego 71-27328-10

22.40 

Opis

Numer części: 500288
Uproszczony numer części: 500288

Numery OEM (Oryginalny Producent Sprzętu):
FORD 1096484
FORD 1099922
FORD 1116379
FORD 1119954
FORD 1333203
FORD 1755162
FORD YC1E6A228AF
FORD YC1E-6A228-AF
FORD YC1E6A228AG
FORD YC1E-6A228-AG
FORD YC1E6A228AH
FORD YC1E-6A228-AH

chemia k2, rodzaje wycieraczek, tuleja sprzęgła, sae 80w 90, filtry hengst, w205 kombi, bit philips, lusterko do reki, philips racingvision, zderzak mercedes, otomoto opony zimowe, pirelli str, śruby zabezpieczające vw, uszczelka korkowa, urządzenie rozruchowe power bank, olej yamalube, mikalor

yyyyy